Górska Leśniczówka

Górska Leśniczówka - Babia Góra

Agroturystyka w Zubrzycy Górnej

Zapraszamy Państwa do rodzinnej agroturystyki gdzie każdy bez względu na swój wiek i zainteresowania znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Budynek został wybudowany na początku lat 30 XX w. jako rezydencja Orawskich Nadleśniczych co tworzy jego historyczno-zabytkowy charakter. Wnętrze zostało odnowione jednak nadal utrzymane jest w tradycyjnym myśliwskim stylu. Drewniana podłoga, piece kaflowe, ręcznie rzeźbione lampy i stoły nadają mu majestatycznej urody.

Górska Leśniczówka - Babia Góra

Noclegi pod Babią Górą

Do Państwa użytku jest przestronna jadalnia, piękna weranda, która pełni rolę miejsca relaksu w deszczowe dni, bawialnia dla dzieci, ogród o powierzchni aż 4ha. gdzie znajduje się miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, piłki nożnej, basen, trampolina, zjeżdżalnia i piaskownica.

Posiadamy pokoje 3, 4, 5, 6-osobowe. Każdy z pokoi ma dostęp do obszernego balkonu oraz prywatnej łazienki z prysznicem. Nasza oferta to nie tylko sam nocleg, ale także przeżycie kulinarne ponieważ posiłki przygotowywane są z naturalnych produktów własnego wyrobu (m.in. jaja, mleko, sery, warzywa, owoce, dziczyzna, grzyby, konfitury).

Górska Leśniczówka - Babia Góra

Cisza i spokój

Brak bezpośrednich sąsiadów zapewnia błogą ciszę i spokój. Śpiew ptaków i odgłosy przyrody z okolicznego lasu wprowadzą Państwa w błogi stan relaksu i odpoczynku na łonie natury. Na wszystkich Gości czekają bardzo rozległe tereny do spacerów, wycieczek rowerowych i motocyklowych po okolicy.

Dla osób szukających mocniejszych wrażeń organizujemy przejażdżki off-roadowe, wyprawy terenowo-widokowe, spływy kajakami, paintball, park linowy, a także inne zajęcia sprawnościowo-manualne. Miejsce to jest idealnym punktem do zwiedzania całego regionu Beskidu Żywieckiego.

Górska Leśniczówka - Babia Góra />

Dodatkowe miejsca dla naszych Gości i ich pupili

Z myślą o naszych Gościach przekształciliśmy starą suszarnię na nasiona w mieszkania. Do dyspozycji oddajemy pokoje z aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Do Górskiej Leśniczówki można przyjechać także z koniem! Mamy przygotowane dla nich stajnie, a galopowanie w tak cudownych przyrodniczych okolicach jest naprawdę niezapomnianym wrażeniem.

Galeria

Przedstawiamy kilka zdjęć Górskiej Leśniczówki, więcej znajdziecie w naszej galerii.

rezerwacja: 601 804 878 Zubrzyca Górna 399