Wycieczka na Babią Górę

Przykładem bardzo ciekawej podróży może być wycieczka na Babią Górę. Atrakcje po drodze, piękne widoki, które można tam dostrzec wcale nie odstają od wszelkich innych najdrożej opłacanych przez turystów wycieczek.

Szczyt Beskidu Żywieckiego

Jest to największy szczyt w masywie górskiego pasma Babiogórskiego, należącego dokładnie do Beskidu Żywieckiego. Warunki turystyczne, które tam panują, są niesamowite. Babią Górę można śmiało zaliczyć jednocześnie do najpiękniejszych miejsc na całym naszym globie. Nie można jednak zapomnieć o warunkach pogodowych, które tam panują, a często bywają zmienne.

szczyt babiej góry

Bezpiecznie w górach

Wszyscy nocujący w Beskidach i zwiedzający te piękne tereny powinni zwrócić uwagę na komunikaty turystyczne, które przekazują ważne informacje dotyczące zachowania rozwagi i ostrożności zarówno przy wchodzeniu na ten wysoki szczyt, jak i podczas schodzenia z niego. Wybierając się w to fantastyczne miejsce, warto zapoznać jakiegoś dobrze obeznanego przewodnika, który zadba o bezpieczeństwo i wybór odpowiedniej drogi.

Piękne widoki

Każdy, jak wiadomo posiada różne preferencje i gust, a ta góra pozwala na dostosowanie. Drzewa które tam rosną, są dosyć wysokie, a będąc na samym szczycie można dostrzec piękno górskiego klimatu i prześliczne widoki dookoła. Uczucie patrzenia na okoliczne tereny z tak dużej wysokości potrafią przyprawić o dreszcze, ale na tym właśnie polega piękno wchodzenia na każdy szczyt.

rezerwacja: 601 804 878 Zubrzyca Górna 399